بیکارید؟ چرا؟

خیلی از جوانان در جستجوی کار هستند و جالب اینه که سوالاتی همچون

خدایا بیکارم

چه کنم بیکارم

و نمیدونم چیکار کنم

بیکارم کمکم کنید

بیکارم خدا

خدایا از بیکاری خسته شدم

بیکارم کار میخوام

از بیکاری خسته شدم

چیکار کنم از بیکاری دارم دیوونه میشم

جز موارد چر جستجو در اینترنت است.

همه میدونیم که علاوه بر ایده نیاز به سرمایه اولیه ای هم هست تا از بیکاری نجات پیدا کنیم و کسب و کاری برای خودمون راه بیاندازیم.

البته این موضوع هم مهم که هر آدمی سرنوشت خودش خودش تعیین میکنه . پس چرا بیکاری؟ واقعا چرا؟.

این نکته قابل تامل هست که بیشترین امکان در بهبود کیفیت زندگی و خلاصی از بیکاری خود ما هستیم

این خود ما هستیم که میتونیم با انتخاب یه مسیر درست و انتخاب های آگاهانه خودمون از بیکاری و وضع موجود که عامل بسیاری از مشکلاتمون هست نجات بدیم.

ما با دونستن نکاتی ساده اما حساتی میتونیم شوق و انگیزه رو به زندگی خودمون برگردونیم. کافی آگاهانه تصمیم بگیریم، در مسیر درست حرکت کنیم و در نهایت درست انجام بدیم. چرا با خودمون و توانایی هامون آشتی نمیکنیم چرا با فراگیری یه فن یه هنر یه مهارت و حتی یه دانش راه رو برای خلاصی از بیکاری و ناامیدی نمیبندیم.

این امکان پذیر . کافی به توانایی هامون و ظرفیت های درونی خودمون ایمان بیاریم. دانش و مهارت در پرتو خواست قلبی و رفتن به سمت اون هست.

نه دست روی دست گذاشتن و آه و ناله ما باید یادبگیریم تا توانمند باشیم تا شغل خوب و کار خوب و موقعیت خوب اجتماعی به سراغمون بیاد.به قول قدیمی ها از تو حرکت و از خدا برکت. درست؟

لطفا جهت تعیین وقت مشاوره شغلی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با شماره 66903167 تماس حاصل فرمائید

و یا نام و نام خانوادگی، تحصیلات و شماره تماس خود را به 09197321688 تلگرام و یا واتساپ کنید.

http://www.tehranpaytakht.com/Services/5292

www.instagram.com/digimtp

t.me/tpdim

بیکار چرا؟ بیکاری ,یه ,خودمون ,بیکارم ,هست ,چرا؟ ,از بیکاری ,خود ما ,خسته شدم ,و یا ,چیکار کنممنبع

آموزش تعمیرات کولر گازی2

کولر گازی

آموزش راه اندازی سایت

دوربین مدار بسته

آموزش پنل خورشیدی

آموزش تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات آسانسور

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده خبر نیوز مرکز خرید لوازم یدکی لودر معماهای ترسناک همه چی موجوده معرفی کالا فروشگاهی خرید آنلاین کابینت آشپزخانه تخفیفان بهترین نمایندگی آیفون تصویری تک نما تکنولوژی